| چهارشنبه 16 آذر 1401 |

اخبار و اطلاعیه ها/اطلاعیه عمومی

فراخوان ثبت نام پروژه 83 واحدی نگارستان


تاریخ :1401/04/04

بازدید:


1401/04/04

  1292-1401

بسمه تعالی

فراخوان ثبت نام پروژه 83 واحدی  نگارستان(مهندسی 17)

عضو محترم تعاونی مسکن سازمان نظام مهندسی ساختمان اصفهان

عضو محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان

با سلام

احتراما به اطلاع می رساند، در راستای اهداف شرکت تعاونی و طبق مصوبه هیأت مدیره ، تعاونی مسکن اقدام به توافق اولیه خرید زمین به متراژ 2700 متر مربع، شامل 83 واحد مسکونی با تراکم مفید به متراژ حدودا 11.600 متر مربع به انضمام  8 باب واحد تجاری با متراژ حدودا 417 متر مربع، به نشانی : اصفهان- خیابان کاوه- خیابان نگارستان – نبش خیابان عارف،نموده است.کلیه مهندسان عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان و اعضاء محترم تعاونی مسکن، می توانند با توجه به موارد ذیل نسبت به ثبت نام و مشارکت در پروژه فوق اقدام نمایند.بدیهی است تعاونی  مسکن به  محض تکمیل ظرفیت از ثبت نام خودداری خواهد نمود .

1- مبالغ دریافتی در زمان ثبت نام مربوط به قیمت زمین و علی الحساب تراکم و پروانه می باشد.

2- اولویت ثبت نام با افرادی خواهد بود که در پروژه های قبلی ثبت نام نکرده باشند.

3- تقدم زمانی ،پرداخت مرحله اول(روز و ساعت) و پاس شدن چک های مراحل بعدی خواهد بود.

4- کلیه دریافتی ها از اعضاء، تا پایان ساخت و صدور اسناد،بصورت علی الحساب بوده و قیمت قطعی هر واحد،در پایان کار، بر اساس قیمت تمام شده و نظر کارشناس رسمی دادگستری،ضرایب نور و مرغوبیت و سایر شرایط تعیین خواهد شد.

تبصره 1: در صورت عدم تکمیل ظرفیت و یا هرگونه موانع مقدماتی،شرکت تعاونی مسئولیتی در قبال ادعای خسارت از طرف ثبت نام کنندگان نداشته و مبالغ اولیه و چک ها،عینا مسترد خواهد شد.

تبصره 2: جدول شماره 2(زمانبندی مالی مرحله اول) مربوط به پرداخت هزینه های خرید زمین و علی الحساب تراکم و پروانه ساختمان می باشد. بدیهی است پس از انجام تشریفات قانونی واریزی اعضاء و تنظیم قرارداد نهایی در مرحله اول در خصوص میزان و نحوه پرداخت  هزینه های بعدی (گودبرداری و اجرای اسکلت،تکمیل سفتکاری و اجرای تاسیسات  برق و مکانیک و  نازک کاری) با  راه کارهای مناسب فنی و اقتصادی، نتیجه آن به اطلاع اعضاء محترم پروژه خواهد رسید.

5- واحدهای تجاری متعلق به پروژه بوده که پس از اخذ گواهی پایان کار ساختمان ، به قیمت روز به فروش خواهد رسید و از هزینه های کل  پروژه کسر خواهد گردید .

6- متقاضیان تا پایان وقت اداری روز پنج شنبه،مورخ 1401/04/23 فرصت دارند ، ضمن مراجعه به تعاونی مسکن و تکمیل فرم ثبت نام ،نسبت به ارائه حداکثر پنج فقره چک ،اقدام و رسید دریافت نمایند.

تبصره: مبنای انتخاب واحد بر اساس رتبه بندی در سیستم امتیاز دهی می باشد و به ازاء هر 10.000 (ده هزار) ریال واریزی در هر روز،یک امتیاز محسوب می گردد.


  

نقشه های معماری پروژه


 

 دیدگاه خود را بیان کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی
متن پیامنماد اعتماد

mypage

mypage


آدرس و تلفن تماس
اصفهان پل چمران ابتدای خیابان اشراق کوچه ستاره یا شماره 4 مجتمع مهندسی طبقه اول 
تلفن : 03134594540
ایمیل
info@maskannezamesf.ir
کد پستی
8163814581
© 2019 - کلیه حقوق متعلق به شرکت تعاونی مسکن نظام مهندسی اصفهان  است.
 طراحی وب سایت گروه آرین: ariansoftware.ir